O mnie

Mam już trzeci krzyżyk na karku. Od lat działam, choć raczej po cichu, w fantastycznym fandomie w Polsce. Organizowałam konwenty i imprezy planszówkowe, piszę na różnych portalach, aktywnie uczestniczę w dyskusjach i promuję fantastykę. Z zawodu jestem… powiedzmy, że redaktorem. Aktualnie działam raczej w korpo, wcześniej kilka lat pracowałam w wielkich mediach.

bones-1296703_1280

Paleontologia i literatura to moje hobby. Zrządzenie losu sprawiło, że zamiast na Wydziale Geologii wylądowałam na polonistyce, ale nie żałuję. Dało mi to solidny warsztat do rozbioru książek na składowe i odsiewania tych złych, bardzo złych i okropnych od wartych uwagi. To fantastyka najbardziej mnie kręci. Dlatego jej będzie na blogu najwięcej – ale nie tylko.

Dinozaury, czy raczej teksty okołopaleontologiczne, pojawiać się będą rzadziej, ale stale. W świecie paleontologii dzieją się coraz bardziej fascynujące rzeczy – w sumie na miarę „wojen o kości” Cope’a i Marsha w II połowie XIX wieku. Polecam.

Wszystkie ilustracje na blogu pochodzą z legalnych źródeł. Avatar jest grafiką udostępnioną na wolnej licencji przez Artsy Bee w serwisie Pixabay i przerobioną przeze mnie.

Bez tytułu.jpg